Márton-napi lámpás felvonulás

Kedves Szülők és Gyerekek! A hagyományokhoz híven a Vackor Óvoda és Bölcsőde Szülői Szervezete, idén is megrendezi a Márton-napi lámpás felvonulást a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde körül. A felvonulás 2019. november 8-án, pénteken lesz, délután 17 órától. Sok szeretettel várjuk a felvonulásra a Vackor Óvodába és Bölcsődébe járó kisgyerekeket és kedves családjukat (szülőket, nagyszülőket, testvéreket)! Bízunk benne, hogy az idén is egy családias hangulatú, jókedvű délutánt tölthetünk majd el együtt. A felvonulásra a gyerekek a lámpásokat az oviban is elkészíthetik, de otthonról is lehet hozni sajátkészítésűt. A felvonulás után libazsíros kenyér és tea várja majd a résztvevőket!

Szülői értekezlet

Szülői értekezletet tartunk az áprilisban beiratkozott és felvett gyermekek szüleinek.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

"Korán reggel útra keltem, Se nem ittam, se nem ettem. Tarisznya húzza a vállam, Térdig kopott már a lábam. Bejártam a fél világot, Láttam sok-sok szép virágot. A legszebbre most találtam, Hogy öntözzem, alig vártam." Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde!

Föld Napja az óvodában

Bölcsődei beiratkozás

Bölcsődei beiratkozás 2019. április 16-án és 17-én

Óvodai beiratkozás a 2019/20-as nevelési évre

Óvodai beiratkozás 2019. április 16-án és 17-én

Nyílt nap az óvodában

Autómentes nap

Pénteken (szeptember 21-én) autómentes napot tart az óvoda.

Dokumentumok

Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde óvodavezető választás szülői és nevelőtestületi véleményezés

Dokumentumok

Vackor Óvoda

Karbantartás

Hamarosan újra elérhetőek leszünk!
vackorovi@freemail.hu