Autómentes nap

Pénteken (szeptember 21-én) autómentes napot tart az óvoda.

Kedves Környei Vackor Óvodás és Bölcsődés Szülők!

2018. szeptember 21-én, pénteken óvodánk AUTÓMENTES NAPOT tart. Szeretnénk, ha gyermekeink minél többen vennének részt ezen az eseményen, ezért kérjük, hogy akinek lehetősége van rá, biciklivel, futóbiciklivel, rollerrel, kismotorral jöjjön óvodába. A rendezvény során az érkező „járgányokat” használjuk, ezért a gyermekek jelével, illetve nevével legyenek szívesek ellátni. Ugyanakkor kérjük, vegyék figyelembe, hogy a reggeli és délelőtti időszakban az óvoda parkolója le lesz zárva, a program balesetmentes és zavartalan lebonyolítása érdekében.

Megértésüket köszönjük!

Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde dolgozói

Vackor Óvoda

Karbantartás

Hamarosan újra elérhetőek leszünk!
vackorovi@freemail.hu