Márton-napi lámpás felvonulás

Kedves Szülők és Gyerekek! A hagyományokhoz híven a Vackor Óvoda és Bölcsőde Szülői Szervezete, idén is megrendezi a Márton-napi lámpás felvonulást a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde körül. A felvonulás 2019. november 8-án, pénteken lesz, délután 17 órától. Sok szeretettel várjuk a felvonulásra a Vackor Óvodába és Bölcsődébe járó kisgyerekeket és kedves családjukat (szülőket, nagyszülőket, testvéreket)! Bízunk benne, hogy az idén is egy családias hangulatú, jókedvű délutánt tölthetünk majd el együtt. A felvonulásra a gyerekek a lámpásokat az oviban is elkészíthetik, de otthonról is lehet hozni sajátkészítésűt. A felvonulás után libazsíros kenyér és tea várja majd a résztvevőket!

Vackor Óvoda

Karbantartás

Hamarosan újra elérhetőek leszünk!
vackorovi@freemail.hu